1. Piątek, 22.03.2024: RYSOWANIE Z DAWIDEM KILONEM

Udało się w końcu ustalić termin spotkania z Dawid Kilon, znanym ornitologiem i rysownikiem, co nie było wcale łatwe z uwagi na liczne jego aktywności i wyjazdy!

Uczestnicy warsztatów rysowania wspólnie z Dawidem będą rysowali dwa rysunki: ptak + ptak lub ptak + piórko. Na spotkaniu będzie można również zakupić wyjątkową książkę autorstwa Dawida Kilona pt. "Ptaki Kilona".

• Termin: piątek, 22 marca 2024r.
    • Godzina: 18:00 - 20:00.
    • Miejsce: Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 27 w Gdyni.
    • Ilość miejsc ograniczona
    • członkowie Klubu mają pierwszeństwo!
    • Koszt udziału w zajęciach wynosi 40 zł.
    • ZAPISY tylko i wyłącznie mail-owo na adres: pttk.wybrzeze@gmail.com podając imię i nazwisko uczestnika
    • W odpowiedzi na mail-a wyślemy dane do płatności i dopiero po jej uregulowaniu, potwierdzimy zapisanie
    Zastrzegamy sobie prawo odwołania wydarzenia, jeśli nie zbierze się grupa w liczbie gwarantującej utrzymanie w/w kosztu jednostkowego.